Loading...
Loading...
 
CAFÉ AU LAIT
IДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС
Вiдкрийте для себе мiцний бленд iз легкими злаковими нотками пiд густою смачною пiнкою. Завдяки такому поєднанню наша кава Café au Lait дарує незабутнє задоволення.
Café au Lait

УСIМ НАМ ПОТРIБНI
ОБIЙМИ ВРАНЦI

Серед усього хаосу повсякденного життя моменти, сповненi тепла та нiжностi, завжди приємнi. Насолоджуйтеся ранковими моментами разом iз нашою Кафе-О-Ле, що з французької перекладається як «кава з молоком». Готовi розпочати свiй день?
hotpoint-1
hotpoint-2

РАЗОМ КРАЩЕ​

Секрет смачної кави Кафе-О-Ле полягає в якiсних iнгредiєнтах. Саме тому ми використовуємо якiснi кавовi зерна робусти. Завдяки нашiй програмi «Відповiдальне вирощування» (Grown Respectfully) ми допомагаємо фермерам та їхнiм спільнотам вiдповiдально вирощувати цi дивовижнi кавовi зерна, з повагою до нашої планети.​

Регіони, де вирощують каву, на карті світуРегіони, де вирощують каву, на карті світу
Кавові плантації (Бразилія)

Бразилія

Дуже низька кислотність; солодкий, горіховий смак

Приємною несподіванкою для вас стануть яскраві фруктовi нотки зерен кави робуста й арабіка, які вирощують на території від узбережжя до західних земель країни.

Кавові плантації (Колумбія)

Колумбія

Вишукана | Збалансована

Вирощена на священних землях племен тайрона, ця органічна кава дарує приємний фруктовий, кислуватий i збалансований смак. Спробуйте його в нашій кавi Lungo Colombia.

Back