Loading...
Lungo
«ДОВГИЙ» НЕ ОЗНАЧАЄ «ОДНОМАНIТНИЙ»
В iталiйськiй мовi «Lungo» означає «довга кава». Що це означає для вас? Ще бiльше часу для смакування цiєю дивовижно збалансованою кавою з легкими фруктовими нотками. Чашка лунго дарує справжню кавову насолоду.
Lungo

НЕХАЙ МОМЕНТ ТРИВАЄ ДОВШЕ

Якщо вам подобається час вiд часу сповiльнювати темп життя та робити собi приємнIсть, тодi ця кава складе вам бездоганну компанiю. Lungo має iдеальний розмiр, який пIдiйде як для кожного ранку, так i для будь-якого iншого часу, коли ви побажаєте розслабитися i насолодитися кавою трiшечки довше.
hotpoint-1
hotpoint-2

ТУР СВІТОВОГО КЛАСУ

Колумбія, Бразилія, Ефіопія *. Саме тут вирощують якісну арабіку. І саме тому ці місця туристично привабливі як найвідоміші кавові країни. Дивовижний кавовий тур, чи не так? У рамках програми «Відповідальне вирощування» (Grown Respectfully) ми допомагаємо фермерам та їхнім спільнотам підвищувати врожайність, з повагою до нашої планети.​ ​

*Країни походження кавових зерен: Колумбія, Бразилія, Ефіопія. Країни походження кавових зерен відрізняються від країни походження продукту.​​

Бразилія

Дуже низька кислотність, солодкий, горіховий смак

Приємною несподіванкою для вас стануть яскраві фруктові нотки зерен кави робуста й арабіка, які вирощують на території від узбережжя до західних земель країни.

Колумбія

Вишукана | Збалансована

Вирощена на священних землях племен Тайрона, ця органічна кава дарує приємний фруктовий, кислуватий і збалансований смак. Спробуйте його в нашій каві Lungo Colombia.

Back