Loading...
Back

Відкрийте для себе

GENIO S TOUCH

Genio S Touch - Срібна 

ESPRESSO

GENIO S TOUCH - Срібло

Автоматична  | Срібло| 230V

Завдяки своєму витонченому дизайну із сенсорним екраном і ультрасучасними функціями кавомашина Genio S Touch є досконалим пристроєм і готує бездоганну каву за лічені секунди.

ОДИН ДОТИК ДО БЕЗДОГАННОСТІ

Хто сказав, що компактність заважає рішучості? З Genio S Touch ви можете повністю контролювати міцність, об’єм і температуру ваших напоїв та навіть робити каву еспресо ще більш насиченою. Достатньо лише натиснути на кнопку.

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

ГРАЙТЕСЯ, ОБИРАЙТЕ ТА ПЕРЕХОДЬТЕ НА XL

Щоб приготувати каву, просто покладіть капсулу на свій смак, виберіть бажаний об’єм простим натисканням на інтуїтивно зрозуміле світлодіодне кільце управління та натисніть на кнопку. Хочете більше? Завдяки функції XL можна насолоджуватися ранковою кавою ще довше, приготувавши до 300 мл/ml простим натисканням на кнопку.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ BLUETOOTH

За допомогою додатка NESCAFÉ® Dolce Gusto® ви можете підключатися до кавомашини через Bluetooth і робити будь-яку каву на свій смак. Обирайте температуру й об’єм, заздалегідь налаштовуйте зручний час приготування кави та зберігайте свої особисті рецепти для наступного кавування.

ЗМІЦНЕННЯ ЕСПРЕСО

Ця інноваційна технологія попереднього змочування кави безпосередньо перед приготуванням дозволяє збільшити міцність еспресо за вашим смаком.

НІЖНЕ ПРИГОТУВАННЯ

Щоб приготувати каву, просто покладіть капсулу на свій смак і виберіть бажаний об’єм за допомогою шкали, повертаючи диск. Хочете більше? Завдяки функції XL можна насолоджуватися ранковою кавою ще довше, приготувавши до 300 мл/ml простим натисканням на кнопку.

ЖОДНОГО БЕЗЛАДУ, ЖОДНОЇ МЕТУШНІ

Життя й без того потребує багато роботи — кава не повинна його ускладнювати. У кавомашині Genio S Touch кавова гуща завжди залишається таблетованою в капсулі, не забруднюючи місце приготування.

1-ЛІТРОВИЙ РЕЗЕРВУАР ДЛЯ ВОДИ

Однолітрового резервуара для води, який легко виймати й ставити на місце, вистачить на більшу кількість чашок улюблених напоїв.

ВИБІР ТЕМПЕРАТУРИ

Ви можете не гірше, ніж у кав’ярні, зробити будь-яку каву, шоколад або чай на свій смак завдяки доступним налаштуванням температури. Насолоджуйтеся можливістю вивчати різні рецепти гарячих і холодних напоїв.

ВИСОКИЙ ТИСК

Наша система високого тиску (до 15 бар/bar) забезпечує екстракцію всіх ароматів і додає вашій каві густу оксамитову пінку.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАКИП

Завдяки системі автоматичного оповіщення ви легко дізнаєтеся, коли настане час видалити накип. Це слід робити, коли кнопка ввімкнення/вимкнення стане жовтогарячою. До цього часу кавомашина працюватиме як нова.

ЕКОРЕЖИМ (1 ХВИЛИНА)

Кавомашина Genio S Touch має екорежим, у якому вона автоматично вимикається, якщо не працює протягом 1 хвилини. Це дозволяє зменшити споживання енергії (клас енергоефективності — A+).

Гаряча або холодна

Капсульна кавомашина Mini Me настільки універсальна, що можна також легко готувати в ній смачні холодні напої.

Автоматична

Компактна й автоматична капсульна кавомашина NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me, що має сучасний дизайн, підійде під ваш унікальний стиль. Mini Me доступна в різних кольорах і відрізняється компактністю: 16 см/cm (Ш) × 31 см/cm (В) × 24 см/cm (Г).

ЕКОРЕЖИМ

Зручний екорежим передбачає автоматичне вимкнення кавомашини NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3, якщо вона не працює протягом 5 хвилин. Завдяки цьому машина має клас енергоефективності A.

Система високого тиску

Готуйте каву з густою оксамитовою пінкою, як це роблять справжні баристи. Таку можливість забезпечує система високого тиску (до 15 бар/bar).

Créme de
la créme

Якщо вам потрібна функціональна кавомашина, яка не займає багато місця, то ви її знайшли. Лише один дотик — і для вас доступні розширені функціональні можливості, витончений дизайн та меню, як у кав’ярні.

Вага

2,0 кг/kg

Висота

27,2 см/cm

Постачальник кавомашини

SEB

Потужність у ватах

1 500 Вт/W

Резервуар для води

0,8 л/l

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

Хочу дізнатися більше про цю машину

Довжина

11,2 см/cm

Глибина

28,6 см/cm

Налаштування порції

Важіль

Напруга у вольтах

110 В/V

Гарантія на кавомашину

1 рік