Loading...

   Для кращої, смачнiшої 
 чашки кави

Ця чашка кави перед вами — як результат обiцянки. Обiцянки вирощувати й постачати вам кращу каву, з повагою й дотриманням екологiчної сталостi. Прокрутiть, щоб дiзнатися бiльше

Головне для екологічної сталостi — дiяти

Просто розмовляти про екологічно стале майбутнє недостатньо. Потрібно робити реальні кроки, щоб його наближати, наприклад:

Надавати фермерам i фермерським спільнотам можливостi, постачати їм потрiбнi iнструменти для покращення екологiчної сталостi

Надавати фермерам i фермерським спільнотам можливостi, постачати їм потрiбнi iнструменти для  покращення екологiчної сталостi

План для планети

У серпні 2010 року ми розпочали проєкт «План Nescafé», який підтверджує прагнення компанії Nestlé до екологічно сталого вирощування, виробництва та споживання кави. «План Nescafé» — це низка цілей, які допоможуть оптимізувати наш ланцюжок постачання кави

«Вирощено відповідально» для екологічно сталого майбутнього.​

Місцеві фермери — це душа якісної кави. На жаль, такі чинники, як зміни клімату, хвороби рослин та масове переселення людей із сільської місцевості, ставлять під загрозу існування їхніх спільнот. «Принцип відповідального вирощування» ставить фермерів на перше місце

300 млн

євро iнвестовано в проєкти з екологiчної сталостi за останнє десятилiття

 

Це допомогло прокласти шлях для нових технологій та iнструментiв, призначених для екологiчно сталого виробництва кави, покращення життя фермерів та їхнiх спiльнот.

100 000

фермерiв пройшли навчання з екологічно сталих методів роботи

 

Разом з Rainforest Alliance (Рейнфорест Альянс) ми створили «Кращi методи ведення сільського господарства Nescafé» — глобальний довідковий документ для навчання фермерів, які вирощують каву.

300

сiльськогосподарських консультантiв працюють безпосередньо з фермерами, якi вирощують каву, по всьому свiту

 

Наша програма "Взаємодiя з фермерами" дозволяє нам пiдтримувати постiйний контакт iз фермерами та їхнiми кооперативами.

200 млн

бiльш стiйких кавових дерев

 

будуть поставленi кавовим фермерам Nestle до кінця цього року.

Ми надамо кавовим фермерам Nestlé 220 мiльйонiв більш стiйких кавових дерев до кiнця цього року.

Сильні партнери роблять нас сильнішими

У житті й у постачанні кави

СОЮЗ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАВИ

Наше партнерство з Coffee Assurance Services (CAS) («АЛЬЯНС ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАВИ») гарантує, що наша кава виробляється відповiдально й згiдно з мiжнародно визнаними принципами екологiчно сталого виробництва кави «4C».

RAINFOREST ALLIANCE (РЕЙНФОРЕСТ АЛЬЯНС)

Rainforest Alliance (Рейнфорест Альянс) — наш стратегiчний партнер у розширеннi програми «Вирощено вiдповідально»​. Разом ми розробили систему контролю та оцiнювання, яка дозволяє постiйно вiдстежувати наш вплив на екологіiчну сталість у регiонах, де вирощується кава.

90% свiтових потреб у кавi для NESCAFÉ® Dolce Gusto® постачаються відповiдальними методами. Наша мета — досягти в майбутньому відповідального постачання всього об’єму нашої кави.

Краще організований ланцюжок постачання

Приєднуйтесь до нас, і ми ознайомимо вас із нашим життєвим циклом екологічної сталості

Сільське господарство

Виробництво

Дистрибуція

Споживання

Кінець циклу

Краще організований ланцюжок постачання.

Приєднуйтеся до нас і ми ознайомимо вас із нашим життєвим циклом екологічної сталості.

Сільське господарство

Виробництво

Дистрибуція 

Споживання

Кінець циклу

Вирощуйте як ми

Ми розширимо та прискоримо розповсюдження нових високоврожайних сортів, які можуть збільшити врожаї в три-чотири рази. Ставлячи на перше місце добробут фермерів та їхніх спільнот, ми зменшуємо потребу в розширенні оброблюваної землі, водночас заохочуючи фермерів вдаватися до диверсифікації культур і відновлення лісів.

У ЦЕНТРІ УВАГИ — ФЕРМЕРИ

Ми надаємо фермерам спеціалізовані навчальні матеріали, адаптовані до їхніх локальних потреб. Понад 76 000 фермерів пройшли навчання передовим методам сільського господарства з 2010 року.

У ЦЕНТРІ УВАГИ — КУЛЬТУРИ

Починаючи з 2010 року, серед локальних фермерів було розповсюджено понад 30 мільйонів високоврожайних рослин. Ми продовжуємо досліджувати нові сорти кави, які мають потенціал для значного збільшення врожаїв.

Дізнайтеся, який шлях проходять зерна, перш ніж опинитися у вашій чашці.

Наша обiцянка наближати бiльш екологічно стале майбутнє — назавжди.

Приєднуйтеся до нас, щоб дати нашій планеті всю любов, яку вона заслуговує.