Loading...
Loading...

Як ми можемо вам допомогти?

Ви також можете шукати теми нижче.

Про машину
Як працює кавомашина?

Помпа кавомашини  NESCAFÉ® Dolce Gusto® подає воду в капсули під тиском до 15 Бар. Високий тиск та особливість конструкції капсули дозволяють отримувати найвищу якість смаку кави та аромату.
Тиск кавомашини схожий з тиском, який використовується в професійних кавомашинах, в той час як кавомашини з фільтром використовують при приготуванні кави тиск в 1 бар (звичайний атмосферний тиск). 

Як часто мені портібно проводити очищення кавомашини від накипу?

Рекомендовано проводити очищення кавомашини від накипу кожні 3-4 місяці або після 400 приготувань напоїв. 

Для чого потрібна процедура очищення від накипу моїй кавомашині?

З часом накип зменшує інтенсивність потоку води, потужність та може впливати на нагрівання води при приготуванні ваших напоїв. Видалення накипу кожні 3-4 місяці триматиме напор води та тиск помпи на відповідному рівні. 

Подивитися все
Про капсули
Капсули підлягають повторній переробці?

Понад 90% упаковки продукції Nestle підлягає повторній переробці.

Капсули NESCAFÉ® Dolce Gusto® підлягають переробці. Компанія Nestlé активно працює над цим питанням: для переробки капсул важлива не лише наявність компаній, які можуть переробляти, а й створення мережі пунктів збору капсул.

Компанія Nestlé вже впровадила модель збору та переробки капсул в багатьох країнах, наприклад: Франція, Великобританія, Іспанія, Болгарія.

Як багато кави мені потрібно для однієї чашки?

Всі наші напої вимагають використання однієї чи двох капсул. Кількість води, яку ви використовуєте для приготування залежить від вашого вибору, але наші пропозиції ми приводимо на зворотній стороні упаковки. 

Якщо у вас автоматична кавомашина, ви можете орієнтуватись на кількість ділень на упаковці  капсули та обирати в кавомашині дозування, яке відповідає кількості міток, вказаній на капсулі. Це дасть вам вірне дозування кожної готової чашки кави.

Як я можу знати, яку капсулу для якого напою я маю використовувати?

Напис зверху капсули вкаже вам на назву напою, але вам потрібно звернути увагу на колір основи капсули, щоб переконатись, що це чорна, чи біла чашка чи какао напій:

  • - Молочна капсула білого кольору
  • - Капсула кави темно-коричнева або чорна
  • - Шоколадна капсула легкого коричневого кольору

 

Ви плануєте виробництво яких-небудь інших капсул?

Ми завжди слідкуємо за тим, щоб дивувати наших споживачів новими смаками

Моя коробка з капсулами не містить ніякого молока

Для наших напоїв, таких як Лате чи Капучіно вам потрібно використовувати 2 капсули - одна з яких містить молоко. Більшість наших напоїв не містять молоко, таких як Еспресо, Лунго, Баріста та інші.

 

Напис зверху капсули вкаже вам на назву напою, але вам потрібно звернути увагу на колір основи капсули, щоб переконатись, що це чорна, чи біла чашка чи какао напій:

  •  -Молочна капсула білого кольору
  • - Капсула кави темно-коричнева або чорна
  • - Шоколадна капсула легкого коричневого кольору

 

Подивитися все

Не знайшли відповідь?

Звернутися на лінію турботи 0800-503-010