Loading...

Капсульні кавоварки

Чорна чи біла, гаряча чи холодна, насолоджуйтесь чудовими смаками нашого меню, не виходячи з дому, лише одним натисканням кнопки. Відкрийте для себе наші стильні машини NESCAFE® Dolce Gusto® і знайдіть ту, яка найкраще відповідає вашому стилю та смаку. ​ ​

Чорна чи біла, гаряча чи холодна, насолоджуйтесь чудовими смаками нашого меню, не виходячи з дому, лише одним натисканням кнопки. Відкрийте для себе наші стильні машини NESCAFE® Dolce Gusto® і знайдіть ту, яка найкраще відповідає вашому стилю та смаку. ​ ​

Фiльтри
ПозицIя
Set Descending Direction 3F1B0C14-E20E-4A62-A067-49C97CEB2825@0,5x
Loading...

Однією з технологічних новинок, які роблять наше життя зручнішим та приємнішим є капсульні кавоварки Krups® by Nescafé® Dolce Gusto®, що здатні перетворити приготування кави на справжнє задоволення.

Види капсульних кавоварок

Загалом існує кілька основних видів кавоварок капсульних, кожна з яких має свої особливості та підходить для різних потреб.

Стандартна капсульна кавоварка призначена для приготування еспресо та американо та мають доступну ціну.

Мультифункціональна кавоварка зі спеціальними насадками для збивання молока може приготувати різноманітні напої: лате, капучино, мак’ято.

Портативна капсульна кавоварка — може працювати від акумулятора або автомобільного прикурювача.

Як вибрати?

При виборі кавоварки капсульної Krups® by Nescafé® Dolce Gusto®, важливо врахувати особисті потреби та переваги:

Дизайн та розмір:

INFINISSIMA відрізняється високим та вузьким дизайном. Має просте поворотне керування. Об’єм: 1.2 літра.

PICCOLO XS (Піколо ХС) — найкомпактніша модель з усіх представлених. Має інтуїтивно зрозуміле ручне управління та автоматичне вимкнення через 1 хвилину бездіяльності. Об’єм: 0.8 літра.

GENIO S TOUCH (Ґеніо С Тач) та GENIO S PLUS (Ґеніо С Плюс) — обидві моделі мають сучасний дизайн з сенсорним дисплеєм та додаткові налаштування інтенсивності та температури. Об’єм: 1 літр

INFINISSIMA (Інфінісіма) та GENIO S (Ґеніо С) мають автоматичне вимкнення через 5 хвилин бездіяльності. Об’єм: 1 літр

Всі капсульні кавоварки мають максимальний тиск 15 бар та підтримують широкий асортимент капсул Nescafé® Dolce Gusto для приготування еспресо, капучино, лате-мак’ято, какао та навіть холодні напої.

Використання капсульних кавоварок

Використання капсульних кавоварок просте:

1. Відкрийте відсік для капсул та вставте обрану капсулу.

2. Виберіть потрібний режим та натисніть кнопку старту.

Обираючи кавоварку капсульну Krups® by Nescafé® Dolce Gusto® чи іншу модель, звертайте увагу на особливості кожного пристрою та його характеристики, щоб знайти найкращий варіант для вас. Придбання на сайті капсульної кавоварки Krups® by Nescafé® Dolce Gusto® забезпечить вас якісною кавою у будь-який час, даруючи справжнє задоволення від кожної чашки.