Loading...
Back

Відкрийте для себе

PICCOLO® XS

PICCOLO XS BY KRUPS® - Червона 

ESPRESSO

PICCOLO XS BY KRUPS® - ЧЕРВОНИЙ

Посібник  | Червоний | 230V

Надзвичайно компактна й функціональна кавомашина Piccolo XS підійде до будь-якого місця, де ви бажаєте насолоджуватися повним кавовим меню, як у кав’ярні. А завдяки системі ручного вибору весь контроль завжди буде у ваших руках.

ТРІШКИ БІЛЬШЕ ЗАРАДИ ЛЮБОВІ

Якісна кавомашина Piccolo XS приємно вражає компактністю, але ще більше — сучасним дизайном. Насолоджуйтеся всіма своїми улюбленими напоями, а про їхню відповідність вашим смакам потурбується система високого тиску.

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-6

ГРАЙТЕСЯ ТА ОБИРАЙТЕ

Щоб приготувати свій ідеальний напій точно за вашим смаком і швидше ніж за хвилину, просто покладіть вибрану капсулу та поворотом важеля кавомашини виберіть бажаний об’єм води.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ BLUETOOTH

За допомогою додатка NESCAFÉ® Dolce Gusto® ви можете підключатися до кавомашини через Bluetooth і робити будь-яку каву на свій смак. Обирайте температуру й об’єм, заздалегідь налаштовуйте зручний час приготування кави та зберігайте свої особисті рецепти для наступного кавування.

ЗМІЦНЕННЯ ЕСПРЕСО

Ця інноваційна технологія попереднього змочування кави безпосередньо перед приготуванням дозволяє збільшити міцність еспресо за вашим смаком.

НІЖНЕ ПРИГОТУВАННЯ

Режим повільного приготування крапля за краплею дозволить вам смакувати більш збалансовану та більш ароматну каву американо, приготувавши її одним натисканням на кнопку.

ЖОДНОГО БЕЗЛАДУ, ЖОДНОЇ МЕТУШНІ

Життя й без того потребує багато роботи — кава не повинна його ускладнювати. У кавомашині Piccolo XS кавова гуща завжди залишається у капсулі, не забруднюючи місце приготування.

ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ РЕЗЕРВУАР ДЛЯ ВОДИ

Води в резервуарі об’ємом 1,4 л/l, який легко виймати й ставити на місце, вистачить на більше чашок ваших улюблених напоїв.

ГАРЯЧА АБО ХОЛОДНА? БУДЬ-ЯКА

У кавомашині Piccolo XS ви можете готувати будь-яку улюблену каву, а також капучино з льодом, нашу нову каву, приготовану холодним способом, і багато іншого. Досліджуйте із задоволенням.

ВИСОКИЙ ТИСК

Наша система високого тиску (до 15 бар/bars) забезпечує екстрацію всіх ароматів і додає вашій каві густу оксамитову пінку.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАКИП

Завдяки системі автоматичного оповіщення ви легко дізнаєтеся, коли настане час видалити накип. Це слід робити, коли кнопка ввімкнення/вимкнення стає жовтогарячою. До цього часу кавомашина працюватиме як нова.

ЕКОРЕЖИМ (1 ХВИЛИНА)

Кавомашина Piccolo XS має екорежим, у якому вона автоматично вимикається, якщо не використовується після приготування напою протягом 1 хвилини. Це дозволяє зменшити споживання енергії (клас енергоефективності A).

Гаряча або холодна

Капсульна кавомашина Mini Me настільки універсальна, що можна також легко готувати в ній смачні холодні напої.

Автоматична

Компактна й автоматична капсульна кавомашина NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me, що має сучасний дизайн, підійде під ваш унікальний стиль. Mini Me доступна в 4 кольорах і відрізняється компактністю: 16 см/cm (Ш) × 31 см/cm (В) × 24 см/cm (Г).

ЕКОРЕЖИМ

Зручний екорежим передбачає автоматичне вимкнення кавомашини NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3, якщо вона не працює протягом 5 хвилин. Завдяки цьому машина має клас енергоефективності A.

Система високого тиску

Готуйте каву з густою оксамитовою пінкою, як це роблять справжні баристи. Таку можливість забезпечує система високого тиску (до 15 бар/bars).

Надзвичайно дивовижна

Насолоджуйтеся кавомашиною, яка здатна підняти процес приготування кави на вищий рівень, не займаючи, до того ж, багато місця.

Вага

2,0 кг/kg

Висота

27,6 см/cm

Постачальник кавомашини

SEB

Потужність у ватах

1 500 Вт/W

Резервуар для води

0,8 л/l

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

Хочу дізнатися більше про цю машину

Довжина

13,6 см/cm

Глибина

26,6 см/cm

Налаштування порції

Важіль

Напруга у вольтах

230 В/V

Гарантія на кавомашину

6 місяців