Loading...
Loading...
 
Back

Відкрийте для себе

PICCOLO® XS WHITE

PICCOLO XS BY KRUPS® - БІЛА

ESPRESSO

PICCOLO XS BY KRUPS® - БІЛА

Посібник  | Білий | 230V

Надзвичайно компактна й функціональна кавомашина Piccolo XS підійде до будь-якого місця, де ви бажаєте насолоджуватися повним кавовим меню, як у кав’ярні. А завдяки системі ручного вибору весь контроль завжди буде у ваших руках.

ТРІШКИ БІЛЬШЕ ЗАРАДИ ЛЮБОВІ

Якісна кавомашина Piccolo XS приємно вражає компактністю, але ще більше — сучасним дизайном. Насолоджуйтеся всіма своїми улюбленими напоями, а про їхню відповідність вашим смакам потурбується система високого тиску.

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-6
Приготування американо в кавомашині Piccolo XS БілійПриготування американо в кавомашині Piccolo XS Білій

Рука вибирає режим для кавомашини NESCAFÉ® Dolce Gusto®

ГРАЙТЕСЯ ТА ОБИРАЙТЕ

Щоб приготувати свій ідеальний напій точно за вашим смаком і швидше ніж за хвилину, просто покладіть вибрану капсулу та поворотом важеля кавомашини виберіть бажаний об’єм води.

Мобільний додаток Бариста в телефоні

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ BLUETOOTH

За допомогою додатка NESCAFÉ® Dolce Gusto® ви можете підключатися до кавомашини через Bluetooth і робити будь-яку каву на свій смак. Обирайте температуру й об’єм, заздалегідь налаштовуйте зручний час приготування кави та зберігайте свої особисті рецепти для наступного кавування.

Приготування кави (іконка з зерням)

ЗМІЦНЕННЯ ЕСПРЕСО

Ця інноваційна технологія попереднього змочування кави безпосередньо перед приготуванням дозволяє збільшити міцність еспресо за вашим смаком.

Приготування кави (іконка з краплею)

НІЖНЕ ПРИГОТУВАННЯ

Режим повільного приготування крапля за краплею дозволить вам смакувати більш збалансовану та більш ароматну каву американо, приготувавши її одним натисканням на кнопку.

Завантаження капсульної кави NESCAFÉ® Dolce Gusto® в кавомашину

ЖОДНОГО БЕЗЛАДУ, ЖОДНОЇ МЕТУШНІ

Життя й без того потребує багато роботи — кава не повинна його ускладнювати. У кавомашині Piccolo XS кавова гуща завжди залишається у капсулі, не забруднюючи місце приготування.

Резервуар для води в кавомашині NESCAFÉ® Dolce Gusto®

ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ РЕЗЕРВУАР ДЛЯ ВОДИ

Води в резервуарі об’ємом 1,4 л/l, який легко виймати й ставити на місце, вистачить на більше чашок ваших улюблених напоїв.

Контроль температур в кавомашині NESCAFÉ® Dolce Gusto®

ГАРЯЧА АБО ХОЛОДНА? БУДЬ-ЯКА

У кавомашині Piccolo XS ви можете готувати будь-яку улюблену каву, також каву, приготовану холодним способом. Досліджуйте із задоволенням.

Заварювання кави в кавомашині NESCAFÉ® Dolce Gusto®

ВИСОКИЙ ТИСК

Наша система високого тиску (до 15 бар/bars) забезпечує екстрацію всіх ароматів і додає вашій каві густу оксамитову пінку.

Почистіть кавоварку (іконка)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАКИП

Завдяки системі автоматичного оповіщення ви легко дізнаєтеся, коли настане час видалити накип. Це слід робити, коли кнопка ввімкнення/вимкнення стає жовтогарячою. До цього часу кавомашина працюватиме як нова.

Контроль температур в кавомашині NESCAFÉ® Dolce Gusto®

ЕКОРЕЖИМ (1 ХВИЛИНА)

Кавомашина Piccolo XS має екорежим, у якому вона автоматично вимикається, якщо не використовується після приготування напою протягом 1 хвилини. Це дозволяє зменшити споживання енергії (клас енергоефективності A).

Режим холодного та гарячого заварювання кави (іконка) Гаряча або холодна

Капсульна кавомашина Mini Me настільки універсальна, що можна також легко готувати в ній смачні холодні напої.

Іконка налаштування (шестерня) Автоматична

Компактна й автоматична капсульна кавомашина NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me, що має сучасний дизайн, підійде під ваш унікальний стиль. Mini Me доступна в 4 кольорах і відрізняється компактністю: 16 см/cm (Ш) × 31 см/cm (В) × 24 см/cm (Г).

Еко режим - 5 хвилин (іконка) ЕКОРЕЖИМ

Зручний екорежим передбачає автоматичне вимкнення кавомашини NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3, якщо вона не працює протягом 5 хвилин. Завдяки цьому машина має клас енергоефективності A.

Максимальний показник 15 (іконка) Система високого тиску

Готуйте каву з густою оксамитовою пінкою, як це роблять справжні баристи. Таку можливість забезпечує система високого тиску (до 15 бар/bars).

Надзвичайно дивовижна

Насолоджуйтеся кавомашиною, яка здатна підняти процес приготування кави на вищий рівень, не займаючи, до того ж, багато місця.

Вага

2,0 кг/kg

Висота

27,6 см/cm

Постачальник кавомашини

SEB

Потужність у ватах

1 500 Вт/W

Резервуар для води

0,8 л/l

Перейдімо до технічних деталей

Перевірте кожну деталь своєї кавомашини

Хочу дізнатися більше про цю машину

Довжина

13,6 см/cm

Глибина

26,6 см/cm

Налаштування порції

Важіль

Напруга у вольтах

230 В/V

Гарантія на кавомашину

6 місяців