Loading...
Loading...
 
Американо
ІКОНА КАВ'ЯРНІ
Густа крема і неповторний аромат з нотами цитрусових, бергамоту та вишні. Великий, ароматний і м’який американо – це хіт кав'ярні, який ви можете приготувати, не виходячи з дому.

ЗМІНИ СВІЙ РАНОК!

Збагатіть свої ранкові звички цією легендарною кавою. Ви не пошкодуєте. Зробіть перерву, щоб скуштувати наш американо вранці або в будь-який інший час дня.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

ТРИ КУЛЬТОВІ КАВИ АРАБІКА

"З думками про американо, ми подорожували до Колумбії, Бразилії та Ефіопії, щоб знайти особливо ароматні сорти кави.
У рамках програми «Вiдповiдальне вирощування» (Grown Respectfully) ми допомагаємо фермерам та їхнім спiльнотам вiдповiдально вирощувати цi дивовижнi кавовi зерна, з повагою до нашої планети.​
*Країни походження кавових зерен: Колумбія, Бразилія, Ефіопія. Країни походження кавових зерен відрізняються вiд країни походження продукту.​"

Бразилія

Легка кислинка , солодкий, горіховий смак

Приємною несподіванкою для вас стануть яскраві фруктові нотки зерен кави робуста й арабіка, які вирощують на території від узбережжя до західних земель країни.

Колумбія

Вишукана | Збалансована

Вирощена на священних землях племен Tайрона, ця органічна кава дарує приємний фруктовий, кислуватий і збалансований смак. Спробуйте його в нашій каві Lungo.

Ефіопія

Делікатна | Збалансована

Ця органічна кава, вирощена в стародавній країні племен Тайрон, має чудовий фруктовий, кислий і збалансований смак. Спробуйте в поєднанні з нашим Lungo Colombia.

Back