Loading...
Loading...
 
Еспресо
НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЇЇ ДЕЛІКАТНІСТЬ
Під ніжною золотистою кремою ховається дивовижне характерне еспресо з інтенсивними нотками гранату та відтінком підсмаженого волоського горіха. Будьте готові насолодитись цією класикою, якій не бракує індивідуальності.

НІЖНА І НАПОВНЕНА ЖИТТЯМ, ЯК ТИ

Для людей, які вважають ніжність ознакою сили, наш еспресо стане чудовим вибором. Саме та кава, коли вам потрібно швидко підбадьоритися вранці.
hotpoint-1
hotpoint-2

ПОДОРОЖ ДО БРАЗИЛІЇ ТА КОЛУМБІЇ

Подорожуйте з нами та насолоджуйтесь двома сортами арабіки світового класу з Південної Америки, середнього обсмаження, щоб зберегти їхній неймовірний аромат.
У рамках програми «Вiдповiдальне вирощування» (Grown Respectfully) ми допомагаємо фермерам та їхнім спiльнотам вiдповiдально вирощувати цi дивовижнi кавовi зерна, з повагою до нашої планети.​
*Країни походження кавових зерен: Бразилія, Колумбія. Країни походження кавових зерен відрізняються вiд країни походження продукту.​

ОТКРИЙ НАШИТЕ ИНИЦИАТИВИ

Колумбія

Вишукана | Збалансована

Вирощена на священних землях племен Тайрона, ця органічна кава дарує приємний фруктовий, кислуватий і збалансований смак. Спробуйте його в нашій каві Lungo Colombia.

Бразилія

Дуже низька кислотність, солодкий, горіховий смак

Приємною несподіванкою для вас стануть яскраві фруктові нотки зерен кави робуста й арабіка, які вирощують на території від узбережжя до західних земель країни.

Back