Loading...
Loading...
 
Lungo
«ДОВГИЙ» НЕ ОЗНАЧАЄ «ОДНОМАНIТНИЙ»
В iталiйськiй мовi «Lungo» означає «довга кава». Що це означає для вас? Ще бiльше часу для смакування цiєю дивовижно збалансованою кавою з легкими фруктовими нотками. Чашка лунго дарує справжню кавову насолоду.
Lungo

НЕХАЙ МОМЕНТ ТРИВАЄ ДОВШЕ

Якщо вам подобається час вiд часу сповiльнювати темп життя та робити собi приємнIсть, тодi ця кава складе вам бездоганну компанiю. Lungo має iдеальний розмiр чашки, який пIдiйде як для кожного ранку, так i для будь-якого iншого часу, коли ви побажаєте розслабитися i насолодитися кавою трiшечки довше.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

ТУР СВІТОВОГО КЛАСУ

Бразилія, Колумбія, Ефіопія. Саме тут вирощують якісну арабіку. І саме тому ці місця туристично привабливі як найвідоміші кавові країни. Дивовижний кавовий тур, чи не так? У рамках програми «Відповідальне вирощування» (Grown Respectfully) ми допомагаємо фермерам та їхнім спільнотам підвищувати врожайність, не завдаючи шкоди нашій планеті.​​

Регіони, де вирощують каву, на карті світуРегіони, де вирощують каву, на карті світу
Кавові плантації (Бразилія)

Бразилія

Дуже низька кислотність, солодкий, горіховий смак

Приємною несподіванкою для вас стануть яскраві фруктові нотки зерен кави робуста й арабіка, які вирощують на території від узбережжя до західних земель країни.

Кавові плантації (Колумбія)

Колумбія

Вишукана | Збалансована

Вирощена на священних землях племен Тайрона, ця органічна кава дарує приємний фруктовий, кислуватий і збалансований смак. Спробуйте його в нашій каві Lungo Colombia.

Кавові плантації (Колумбія)

Ефіопія

Делікатна | Збалансована

Ця органічна кава, вирощена в стародавній країні племен Тайрон, має чудовий фруктовий, кислий і збалансований смак. Спробуйте в поєднанні з нашим Lungo Colombia.

Back